Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. Kurumsal
Hakkımızda
Hakkımızda

Ankara Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Servisi Hizmetleri

Ankara Ferroli Servisi kombi bakımı, petek temizliği, parça temini, montaj ve diğer konularda hizmet vermektedir. Ferroli markasının yakın takipcisi olan müşterilerimiz arkalarında ne kadar güçlü bir hizmet ağı olduğunun her zaman farkındalar.

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizdir. Bu konuda asla taviz vermeyiz. Rahatınızın konforunuzun ve huzurunuzun tesisi için elimizden gelen ne varsa her zaman ortaya koyarız. Klima montajı, kombi parça değişimi, şofben tamiri işler uzmanlık alanımıza girer.

Önceliği siz Ankara sakinlerine verdiğimiz gibi tüm enerjimizi de sizlerin huzuru ve mutluluğu için harcamaktayız. Ankara Ferroli servisi personelleri gece – gündüz bu konuiçin koşturmaktadır. amacımız Ferroli markasına güvenen müşterilerimizi yarı yolda koymamaktır.

Özellikle kış aylarında kombi arızaları insanı huzursuz eder. Bu anlarda tek yamanız gereken işlem telefonu numaralarımızı çevirmek. Karşınıza çıkacak olan personellerimiz sizlere telefon üzerinden yol gösterecektir. eğer bunda başarılı olunmazsa anında Ankara Ferroli servisi bünyesinden bir ekip size yönlendirilecektir.

Garantili Hizmetimizden Yararlanın

Yapılan her işlem ve değişime uğrayan her parça tam 1 yıl garanti kapsamımızdadır. Tamiratlarımız kesinlikle orjinal parça kullanılarak yapılır. İşimizde asla ve asla ihtimallare yer vermiyiz ve şansa bırakmayız. Teknolojik çalışmak da bizim asla vazgeçmeyeceğimiz uygulamalardır.Ankara Ferroli Servisi neden bu kadar diye soracak olursanız açıklaması yukarıda zaten yazıyor.

İşlem bitimizde personellerimizin vereceği evrakları mutlaka saklayınız. İlerideki zamanlarda oluşabilecek arızalarda bu belgeleri ibraz etmeniz faydanıza olacaktır. Eğer ki 1 yıl içinde değişimini yaptığımız parça terar arızalanırsa hiç bir ek ücret almadan değişim yapmaktayız. Hatta işcilik ücreti ev servis ücreti dahi talep etmemekteyiz.

Günün Her Anı Arayabilirsiniz

Randevu kaydı, bilgi sorma, parça siparişi, atölyedeki ürününüzün durumunu sorma gibi işlemlerinizi 222 22 54numaralı hattımızı arayarak yapabilirsiniz.Mesai saatleri dışında da hizmet verdiğimizi unutmayınız. Bu gün lazım olmasa da ileride mutlaka ihtiyacınız olduğunu düşünerek telefon numaramızı hemen kayıt altına alınız. Ankara Ferroli Servisi ailesine sizi de katmayı çok isteriz.

Güler Yüzlü Hizmet

Ankara Ferroli Servisi güler yülü hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Her durumda ve şartta müşterilerimizin haklı olduğuna inanırız. İş bitiminde tamiri yapılan kombi klima ve şofben ürünlerinizin işlemini 1 yıl garanti altına almaktayız. Burada amaç garanti süresinde aynı arızanın tekrarlanması durumunda para ödemenize gerek kalmadan ücretsiz işlem yaptırmanızdır.

Sayfamızı Paylaşın